بازدیدها: 171

تاریخچه

داروخانه شبانه روزی دکتر لرکی در سال 1397 با مجوز رسمی سازمان غذا و دارو و با تلاش داروسازان جوان

  • و خوشفکر کشورمان و با همکاری علمی برخی از اساتید انشگاه علوم پزشکی همدان راه اندازی گردید.
  • هدف از راه اندازی این مجموعه ارائه خدمات به روز و مغفول مانده در داروخانه و فضای مجازی بوده و امید است با عنایت
  • پروردگار، همت و تلاش روز افزون داروسازان و پرسنل این مجموعه به این مهم دست پیدا کنیم. انشاله.

خط مشی

مجموعه بزرگ فیت فارما با شعار و باور به این مطلب که بهترین ها حق بهترین هاست اقدام به تهیه بهترین اقلام آرایشی، بهداشتی، تجهیزات پزشکی و مکمل های سلامت محور نموده و با تضمین کیفیت و از همه مهمتر اصالت محصول اقدام به فروش این محصولات در فروشگاه فیت فارما (Fitpharma.ir) نموده است. اصالت همه کالاهای موجود در این مجموعه توسط سازمان غذا و دارو مورد تایید و پس از خرید به وسیله بارکدهای مندرج بر روی محصول در سامانه TTAC قابل ردگیری می باشد و این نکته امنیت خرید و سلامت محصولات را برای شما مصرف کننده عزیز فراهم می آورد.

قوانین و مقررات فیت فارما

·         تمامی محصولات عرضه شده در فیت فارما دارای مجوز از سازمان غذا و دارو و IMED می باشد و با تاریخ مصرف معتبر به فروش می سد.

·         در صورتی که تاریخ مصرف محصول کمتر از 180 روز باشد مراتب در صفحه نمایش محصول به رویت مصرف کننده خواشهد رسید.
بنابر بخشنامه و دستورالعمل سازمان غذا و دارو امکان مرجوع شدن محصولات فروخته شده وجود ندارد.

·         در صورت مشکلات مربوط به خود محصول(هر چند قبل از ارسال چندین مرتبه بازرسی صورت می گیرد) مانند مخدوش بودن، نقص ساختار و… فیت فارما اقدام به مرجوع، تعویض و یا کنسل کردن درخواست می نماید.

·         مشتریان محترم موظف هستند هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نمایند.

·         فیت فارما همواره سعی می نماید که قیمتهای کالاها را به درستی و با حداقل خطا در سایت وارد نماید. اما از آنجائیکه قیمتها توسط کارشناسان و اپراتورها وارد سایت می گردند، همواره امکان خطای انسانی در ورود اطلاعات وجود خواهد داشت. لذا در مواقعی که این قیمتها به اشتباه وارد سایت شده باشند هیچگونه تعهدی برای فیت فارما برای فروش کالا به همان قیمت اشتباه ایجاد نخواهد نمود. در این موارد حتی چنانچه بر اساس قیمت اشتباه، کالا برای مشتری فاکتور و ارسال گردد، مشتری موظف است در صورتیکه کالا را از بسته بندی خارج نکرده باشد یا آن را عودت نماید و یا ما به التفاوت وجه را واریز نماید و در صورتیکه کالا را از بسته بندی خارج کرده باشد، موظف است ما به التفاوت وجه را به حساب فیت فارما واریز نماید. از سوی دیگر اگر قیمت محصول به اشتباه بالاتر از قیمت فاکتور محصول خورده باشد فیت فارما در سریعترین زمان ممکن مابه التفاوت قیمت را به حساب مشتری واریز خواهد کرد. مشتری با قبول قوانین سایت حق هر گونه اعتراض در این موارد را از خود سلب می نماید.

·         در صورت احراز عدم کیفیت محصول قبل از ارسال توسط کارشناسان  و پزشکان داروخانه، فیت فارما اقدام به کنسل نمودن خودکار و استرداد وجه سفارش به مصرف کننده می نماید.

·         فیت فارما از سریعترین روش های ممکن جهت ارسال محصول استفاده می نماید و در صورت اخلال در ارسال به هر علت فیت فارما موظف به اطلاع رسانی و هماهنگی با مشتری می باشد.

·         نحوه استفاده محصول در بروشور آن و یا صفحه اطلاعات محصول قابل رویت است و فیت فارما هیچ گونه مسئولیتی در قبال مصرف خودسرانه و یا غلط محصول توسط مصرف کننده ندارد.

·         فیت فارما تنها مجاز به فروش اقلام غیر دارویی دارای مجوز سازمان غذا و دارو می باشد و به هیچ عنوان قادر به ارسال دارو (حتی OTC) در سفارش مشتری نمی باشد.

 

·         سو استفاده از نام، لوگو و برند فیت فارما جرم تلقی شده و خاطیان برابر مقررات مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

مجوز سازمان غذا و دارو